nachodki.ru интернет-магазин

    Професія оператора з обробки інформації і програмного забезпечення  порівняно нова, але прогресивна і багатообіцяюча. Ще до того часу, як винайшли перший комп’ютер, люди користувалися обчислювальними машинами. Але із винайденням першого комп’ютера опрацювання інформації людиною значно пришвидшилося і стало простішим.

Професія оператора комп’ютерного набору, практично, не замінима на підприємствах, в організаціях, закладах.

Комп’ютер дозволяє активізувати і автоматизувати більшу частину роботи.

Робота з комп’ютерами використовується не лише для опрацювання інформації та роботи з документами, а також у інших галузях. А зокрема у мистецтві, тому що за допомогою деяких програм можна створити малюнки. Із світової мережі Інтернет можна дізнатися багато цікавого і корисного. Комп’ютер із легкістю замінить телевізор і магнітофон. Але для того, щоб робота на комп’ютері була результативною, потрібно старанно вивчити і удосконалювати свої знання.

Підготовка спеціалістів проводиться у трьох комп’ютерних класах, лабораторії, підключеної до світової мережі Інтернет. Під керівництвом викладачів учні вивчають будову комп’ютера, здобувають і закріплюють на практиці набуті знання у роботі з операційними системами, текстовими і графічними редакторами, електронними таблицями і системами керування базами даних. У процесі навчання учні освоюють основи програмування, комп’ютерного дизайну та комп’ютерної верстки.

Сфера професійного використання випускника:

 · обслуговування комп’ютерних і інтелектуальних пристроїв, систем і мереж обробки інформації та прийняття рішень;

· комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації; 

· обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних систем.

 

 

Login Form

Free business joomla templates

joomla3x