Державний навчальний заклад «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище»

запрошує на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник за професіями:

№ з/п
Назва професій
Тривалість навчання
1
Електрогазозварник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)
3 роки
2
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир (на підприємстві, в установі, організації)
3 роки
3
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
2 роки 
6 місяців
4
Різьбяр по дереву та бересту. Столяр будівельний
4 роки

 

Професія «Електрогазозварник. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» входить в топ 5 професій найбільш затребуваних та високооплачуваних на сучасному ринку праці.
Кваліфікований робітник цієї професії навчається з’єднувати металеві деталі в складні конструкції за допомогою електрогазозварювання. Здобувачі освіти отримують грунтовні знання з технології зварювальних робіт, ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів, знаннями з спецтехнології і матеріалознавства, вивчають обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.
Професія електрогазозварювальника приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у закладі, успішно можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях промисловості. У закладі є навчально-практичний центр за професією «Електрогазозварник», майстерня електрогазозварювання з сучасним устаткуванням, що постійно модернізується та транспортні засоби на яких здобувачі освіти формують професійні навички водія.
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Касир (на підприємстві, в установі, організації) – професія, яка залишається затребувана на ринку праці. Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає і зумовлює високу популярність цієї професії.
Протягом навчання здобувачі отримують навички бухгалтерського обліку, навчаються формувати бухгалтерські стандартні та деталізовані звіти згідно чинного законодавства, засвоюють заповнення довідкової, аналітичної інформації, первинної документації та отримують певний досвід в організації автоматизованого бухгалтерського обліку. Випускники можуть з впевненістю застосовувати отримані знання на практиці та приступати до роботи.
Спеціалізація:
• ведення роботи, що охоплює різноманітні види оперативного обліку;
• внесення записів до первинних бухгалтерських документів;
• виконання роботи з різних видів бухгалтерського обліку.
Досвідчені представники професії, постійно підвищуючи свою кваліфікацію, стають провідними бухгалтерами, касирами, аудиторами, фінансовими директорами, директорами з економіки або відкривають власний бізнес – аудиторську чи консалтингову фірму.
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в галузі інформаційних технологій.
Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної та офісної техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.
Спецiалiзацiя:
• налагоджування системного та прикладного програмного забезпечення;
• захист iнформацiї;
• обслуговування та модернiзацiя ПК, периферiйних пристроїв, офiсного устаткування;
• дiагностування несправностей в роботi апаратних засобiв i програмних продуктiв;
• створення документiв, таблиць, баз даних, графiчних об'єктiв, анiмацiй, тривимiрних об'єктiв, вiдеоматерiалiв;
• розробка, створення, розмiщення та обслуговування вебсайтiв.
Випускники за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» мають можливість продовжувати навчання у вищих навчальних закладах за напрямками, пов’язаними з використанням інформаційних технологій.
Професія для тих, хто хоче на високому професійному рівні опановувати один із найцікавіших видів народного мистецтва – художню обробку деревини. У професії переважає індивідуальна творчість, у якій кожний проявляє себе, своє розуміння завдань, фантазію і культуру.
Різьбяр по дереву та бересту створює просторові декоративні і прикладні об’єкти з дерева та бересту: скульптури, фігури, різьблені елементи меблів, дерев’яні вироби, елементи оздоблення інтер’єру та художні аксесуари, елементи ландшафтного дизайну тощо.
«Різьбяр по дереву та бересту. Столяр будівельний» – професія творчих та талановитих.
Випускники закладу зможуть реалізувати набуті професійні компетентності в художніх промислах, пов’язаних із різьбою по дереву та бересту; меблевому виробництві як серійному, так і на замовлення; художньо-декоративному оформленні інтер’єрів.
Декоративні вироби різьбярів вносять гармонію та красу в інтер’єр приміщень. Дана професія приносить моральне та естетичне задоволення від створення виробів власними руками, а також являється високооплачуваною на ринку праці.

Корисні посилання:

Телефони довіри:

Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;

Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;

Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;

Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;

Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;

Національна поліція України 102;

Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства 1547.

Наша адреса:

Рівненська обл.

м. Дубно, 35600

вул. Шашкевича, 3

Телефони:

+3803656 2 20 40

+38095 447 98 10

+38067 752 55 65

Мапа